
Жіночий зелений шкіряний гаманець на багато карт ST
Ціну уточнюйте
- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-446
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
Новинка від ST, лінійка гаманців Colorful Line підкреслить ваш вишуканий смак і подарує приємні моменти у використанні. Модель поєднує в собі різні за кольором шматочки шкіри, виглядає дуже стильно і оригінально. Крім дизайну, порадує і функціонал даного гаманця. Основна частина закривається з фіксацією на кнопку, вміщує відділення для купюр, секції для пластикових карток то монетницю на клямці. На звороті передбачений додатковий блок для пластикових карток та дві прилеглі кишені. Матеріалом служить натуральна шкіра найвищої якості. Модель прикрашена красивим фірмовим значком, упакована в коробочку від виробника. Такий гаманець стане прекрасним подарунком для сучасної дівчини. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Зелений |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Класичний довгий гаманець |
- Ціна: Ціну уточнюйте








