
Якісна жіноча обкладинка на паспорт з натуральної шкіри з бантом Prensiti
600 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-784-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості (шкіра м'яка і дуже приємна на дотик). Лицьова сторона декорована красивим бантом, що надає їй стильності та елегантності. Надійність та зносостійкість, практичність та універсальність, а головне – презентабельність! Красива та практична обкладинка – це універсальний подарунок! Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Візерунки і принти | Інше |
| Країна виробник | Гонконг |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Ширина | 100 мм |
| Стать | Жіноча |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Виробник | Prensiti |
| Кількість відділень | 1 |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 600 ₴









