
Шкіряний чоловічий гаманець клатч для купюр та карток Marco Coverna M 141
1 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-518-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представлена модель користується величезною популярністю серед чоловіків, завдяки зручним габаритам та шикарному дизайну. Виготовляється з якісної натуральної шкіри, м'якої, приємної на дотик. Аксесуар дуже функціональний, для більшої зручності розділений на дві автономні частини – на блискавці та кнопках. Всередині одного два широкі відділення для паперових грошей та кишеню на блискавці для монет або більш цінних речей. У другому представлено 12 секцій для пластикових карток (дві з яких прозорі) та дві прилеглі кишені для купюр, чеків та інших дрібничок. На зовнішній стороні розташоване глибоке відділення на блискавці. Власники такого клатчу, неодмінно оцінять зручність, практичність та солідний зовнішній вигляд аксесуара. Купити безпечно цей портмоне та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 500 ₴











