
Тонкий жіночий шкіряний гаманець купюрник помаранчевого кольору SB 42
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-427-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лінійка гаманців Colorful Line підкреслить ваш вишуканий смак і подарує приємні моменти у використанні. Модель поєднує у собі різні за кольором шматочки шкіри, виглядає дуже стильно та красиво. У гаманця є два основні кольори і кілька додаткових усередині. Окрім дизайну, тішить і функціонал гаманця. Усередині знаходяться секції для паперових грошей, пластикових карток та візиток. На обороті розташована велика зручна кишеня на блискавці. Виріб пошитий з натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик. Модель прикрашена гарним фірмовим значком, упакована в коробочку від виробника. Такий гаманець стане чудовим подарунком для будь-якої жінки. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
|
|
|
|---|
| Основні | |
|---|---|
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Помаранчевий |
| Застібка | Замок, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Sergio Tadei |
| Країна виробник | Україна-Китай |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 1 000 ₴











