
Світло-рожевий жіночий гаманець середнього розміру ST 55-5
1 350 ₴
- В наявності
- Код: 1927-426-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує в себе з першого погляду. Модель пошита з якісної натуральної шкіри, що гарантовано, прослужити Вам дуже довго. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Гаманець складається з двох автономних відділень. Перше фіксується кнопкою, всередині якого знаходиться два відділення для паперових грошей, шість секцій для пластикових карток та шість прихованих кишень для чеків, візиток або інших дрібничок. Одному на блискавці - має чотири відділення для купюр, шість секцій для карток та зручну монетницю. У комплекті є ремінець для руки, він кріпиться за допомогою карабіна через колечко у верхньому кутку гаманця. Якщо Ви шукайте зручний, компактний і якісний гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований в коробочку від виробника. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Застібка | Замок, Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 16 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Рожевий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 350 ₴









