
Жіноче шкіряне портмоне на кнопці бордового кольору ST Leather
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-424-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чудовий гаманець для яскравих та стильних жінок, які не бояться бути в центрі уваги. Виготовлений з високоякісної натуральної шкіри. Модель закривається клапаном і фіксується на кнопку за допомогою хлястика. Гаманець дуже практичний, а дизайн продуманий до найменших дрібниць, тому Вам завжди буде з ним зручно та комфортно. Гаманець має чотири широких відділення для паперових грошей, дві кишені на блискавці для більш цінних речей, вісім секцій для пластикових карток та прозоре віконце для документа. На зовнішній стороні передбачена додаткова кишеня на блискавці для монет. Таким гаманцем Ви завжди будете задоволені, він прекрасно підійде як для себе, так і на подарунок. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 200 ₴









