
Маленький шкіряний жіночий гаманець червоного кольору з монетницею ST Leather
1 100 ₴
- В наявності
- Код: 1927-396-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний жіночий гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості та гарантовано прослужить вам дуже довго. Складається втричі і застібається за допомогою магнітної застібки. Всередині має три відділення для паперових грошей (одне на блискавці) та шість секцій для пластикових карток (одна прозора). Велика металева монетниця на клямці розташована на зворотному боці. Модель декорована сріблястою фурнітурою і фірмовим значком, упакований у коробочку від виробника. Практичний і зручний жіночий гаманець невеликого розміру стане прекрасним подарунком будь-якій жінці. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець потрійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 100 ₴











