
Чоловічий шкіряний гаманець на кнопці коричневого кольору Boston
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-511-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне українського бренду Boston, виготовлено з приємною на дотик, натуральної шкіри найвищої якості. Виріб пошито якісно, фіксується за допомогою кнопки. Усередині гаманця є два основних відділення під купюри, кишеня на блискавці в задній стінці, монетниця на кнопці, три відділення під пластикові картки, а також блок з двома прозорими відділеннями в яких можна зберігати документи або фотографію близької людини. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду Такий класичний чоловічий гаманець відмінно підходить діловим людям, і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴









