
Коричневий шкіряний гаманець клатч ST 228
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 1927-420-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна структура, велика місткість, гарний зовнішній вигляд — це основні плюси представленої моделі. Гаманець виготовлений із якісної натуральної шкіри, з приємною фактурою. Закривається металевою кнопкою, є відділення на блискавці. Фурнітура міцна, оформлена під срібло. Модель вміщує приблизно двадцять пластикових карток, є прозорі віконця для документів, відділення на блискавці для дрібниці, багато кишень для купюр, а також зап'ястковий ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки, Замок |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 1 650 ₴











