
Стильний шкіряний гаманець клатч блакитного кольору
1 650 ₴
- В наявності
- Код: 1927-420-6
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зручна структура, велика місткість, гарний зовнішній вигляд - це основні плюси представленої моделі. Гаманець виконаний з якісної натуральної шкіри, з приємною фактурою. Закривається за допомогою металевої кнопки, є відділення на блискавці. Фурнітура міцна, оформлена під срібло. Модель вміщує близько двадцяти пластикових карток, є прозорі віконця для документів, відділення на блискавці для дрібниці, багато кишень для купюр, а так само, зап'ястного ремінець.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 6 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 20 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Товщина | 35 мм |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець клатч |
- Ціна: 1 650 ₴









