
Невеликий жіночий гаманець бордового кольору з монетницею на кнопці ST Leather
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-417-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прекрасний варіант жіночого гаманця для невеликої сумочки. Незважаючи на розміри, модель вийшла досить функціональною. Гаманець порадує великою кількістю секцій для карток, відділенням для купюр та зручною кишенею для монет на кнопці. Матеріалом служить натуральна шкіра з природною фактурою, що сприяє довгому терміну служби гаманця. Гаманець сподобається кожній жінці, незалежно від віку. Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бордовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











