
Маленький жіночий шкіряний гаманець червоного кольору з монетницею ST Leather
1 200 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-417-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжня знахідка для дівчат - маленький шкіряний гаманець, який незважаючи на розміри не втрачає своєї функціональності. Усередині розташовані три відділення для купюр (одне на блискавці), десять секцій для пластикових карток (чотири прозорі) та дві приховані кишені для різних дрібничок. Назовні винесена зручна монетниця з фіксацією на кнопку. Гаманець виготовлений з натуральної яловичої шкіри з природною фактурою. Порадуйте себе або своїх близьких обновкою у вигляді маленького стильного гаманця. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно і безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Невеликий гаманець |
- Ціна: 1 200 ₴











