
Стильний чоловічий затискач для грошей синього кольору Tony Perotti Newcontatto 3595 navy
2 800 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-590-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елітний чоловічий затискач від італійської марки Tony Perotti, виготовлений з м'якої шкіри телячої відмінної вичинки.Структура проста та зручна, закривається з фіксацією на кнопку. Модель має оригінальний дизайн, виглядає дуже стильно і красиво. Усередині знаходиться затискач для купюр, комірка для пластикової картки та відділення на кнопці для монет та карток. Аксесуар чудово підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб. Власники його неодмінно оцінять зручність, практичність та презентабельний зовнішній вигляд.Купити безпечно та комфортно цей затискач та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tony Perotti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип | Затискач для купюр |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 800 ₴










