
Тонкий чоловічий гаманець купюрник без застібки із вінтажної шкіри ST Leather
980 ₴
- В наявності
- Код: 1927-514-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель ручної роботи українського виробництва, виготовлений з натуральної італійської шкіри найвищої якості. На лицьовій стороні знаходиться тисненням з логотипом бренду. Закривається без фіксації книжечкою, що надає максимально швидкий доступ до змісту. Всередині тільки чотири прилеглі відділення для купюр (банкноти лягають рівно не згинаючись) та секцій для пластикових карток, завдяки чому виріб вийшов надзвичайно тонким. Модель для чоловіків та жінок, досить функціональна та дуже зручна в повсякденному використанні. Зовнішній вигляд дуже презентабельний, аксесуар відмінно підкреслює високий статус свого власника, дуже якісний виріб, який буде служити вам протягам багатьох років. Виготовляється в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 14 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 980 ₴









