
Шкіряна жіноча обкладинка для автодокументів і ID-паспорту ST Leather
600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-752-10
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з натуральної шкіри, закривається на кшталт книжечки, застібкою на кнопочки. Лицьова сторона декорована тисненням з українським гербом, Усередині передбачені чотири прозорих віконця для пластикових карток. Такий аксесуар захистить ваш пластиковий паспорт від швидкого зношування. Різноманітність кольорів в даній серії дозволяє підібрати обкладинку на будь-який смак.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 15 мм |
| Тип застежки | Кнопки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Авто документи |
- Ціна: 600 ₴











