
Шкіряна обкладинка на водійське посвідчення з файлами ST Leather
700 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-703-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена в рудому кольорі з натуральної шкіри найвищої якості (алькор), що привносить свій акцент солідності і гарантує тривалий термін експлуатації. Усередині представлені два прозорі вікна для документів (підходить на права старого та нового зразка), секції для карток та комплект вкладишів. Ви можете бути впевнені, що всі ваші авто документи будуть компактно розміщені адже обкладинка створена саме для цього. Цей аксесуар можна розглядати як необхідність, а також як доречний подарунок на будь-який випадок. Обкладинка для автомобільних документів колекції DK-LINE є спокійною класикою, без непотрібних надмірностей. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Алькор (масляна шкіра) - це вид натуральної шкіри, яку обробляють методом ретельного шліфуванням і просочують масляним складом. Вироби з такої шкіри виглядають особливо шикарно за рахунок ефекту "жатки". Незважаючи на те, що шкіра має «жирнуватий» вид, вона виглядає дуже ефектно і практично. Оригінальність такого матеріалу надають ламані лінії, які роблять виріб більш практичним і не бояться перепаду температур. Цей вид шкіри має високу якість, довго не зношується і виглядає свіжо протягом всієї експлуатації.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Авто документи |
| Колір | рудий |
| Кількість прозорих відділень | 11 |
- Ціна: 700 ₴











