
Стильний чоловічий гаманець купюрник без застібки чорного кольору
350 ₴
- В наявності
- Код: 1927-563-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з якісної еко шкіри. Закривається без фіксації книжечкою, що надає максимально швидкий доступ до вмісту. Всередині три відділення для купюр, кишеня на блискавці та одинадцять секцій для пластикових карток (одна прозора). Модель зручна в повсякденному використанні, банкноти лягають рівно не згинаючись, завдяки чому гаманець вийшов дуже тонким. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horton |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴










