
Горизонтальний чоловічий шкіряний гаманець без фіксації Marco Coverna 22-208B
900 ₴
- В наявності
- Код: 1927-513-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель пошита із натуральної шкіри високої якості в чорному кольорі. Шкіра м'яка та приємна на дотик. Структура проста та зручна, закривається без фіксації, забезпечуючи максимально швидкий доступ до вмісту. Усередині знаходиться три відділення для паперових грошей (одне на блискавці), три секції для пластикових карток, два прозорі віконця для документів, дві прилеглі кишені та монетниця на кнопці. Власники такого портмоне, неодмінно оцінять зручність, практичність та зовнішній вигляд. Аксесуар упакований у коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас чи Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴










