
Якісний тонкий чоловічий шкіряний гаманець Karya 0411-45
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-320-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Витончений аксесуар турецького виробництва, дуже високої якості. Портмоне виготовлене з натуральної м'якої шкіри в чорному кольорі, закривається на хлястик з кнопкою. Всередині знаходиться два основні відділення для купюр, чотири секції для пластикових карток, три прилеглі кишені та монетниця на кнопці. Завдяки спеціальній технології гаманець довгий час виглядає, як новий. Портмоне ідеально підкреслить ваш статус і відчуття стилю. Виглядає дуже багато і не залишить байдужим власника. Дуже добре підходить на подарунок. Упаковано в фірмову картонну упаковку. Аксесуарі бренду Karya завжди дуже високо цінувалися за свій дизайн, якість і практичність. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KARYA |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 7 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 98 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











