
Люксове чоловіче портмоне з італійської зернистої шкіри чорного кольору Grande Pelle
1 750 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-547-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне українського бренду Grande Pelle, виготовлено з натуральної італійської шкіри флотар із вставками зі шкіри Сицилія. Виріб пошито якісно, фіксується за допомогою кнопки. Всередині гаманця знаходяться два відділення для зберігання паперових грощей, три прозорих вікна для документів, три секції для пластиковтх карток та спеціальне відділення для копійок з застібкою-кнопкою. Дизайн гаманця продуманий так, щоб він був максимально зручним та містким, при цьому залишаючись компактним. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду, що є запорукою високої якості. Такий класичний чоловічий гаманець відмінно підходить діловим людям, і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 3 |
| Кількість відділень для документів | 3 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴











