
Чоловіче портмоне із високоякісної шкіри коричневого кольору на кнопці Boston
1 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-525-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Презентабельне чоловіче портмоне марки Boston, виготовлене із преміальної італійської гладкої шкіри. Структура проста та зручна, закривається з фіксацією на кнопку. Усередині знаходиться дві прозорі кишені для документів, три відділення для купюр, одне з яких на блискавці, три секцій для пластикових карток, дві приховані кишені та монетниця на кнопці. Якщо ви шукаєте презентабельний, компактний та якісний гаманець, придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований у фірмову коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 5 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 2 |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 350 ₴











