
Класичний чоловічий шкіряний купюрник на магнітах ST M 140
1 250 ₴
- Під замовлення
- Код: 1927-502-1
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості, що гарантовано прослужить Вам дуже довго. Модель дуже зручно лежить в руці і відмінно виглядає. Виріб пошито якісно, закривається з фіксацією на магніти, що набагато зручніше ніж класичний варіант застібки. Всередині знаходиться чотири відділення для паперових грошей, дванадцять секцій для пластикових карток, одна з яких прозора та кишеня на блискавці для більш цінних речей. На зворотному боці передбачена додаткова кишеня на застібці. Такий стильний шкіряний гаманець відмінно підійде діловим людям і людям, які люблять класику. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас або Ваших близьких. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 250 ₴











