
Шкіряна обкладинка на паспорт з тисненням карта світу ST Leather (чорна)
425 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-702-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з натуральної шкіри найвищої якості (crazy horse). На лицьовій стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Аксесуар збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 133 мм |
| Ширина | 97 мм |
| Товщина | 7 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Crazy Horse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | карта світу |
- Ціна: 425 ₴











