
Стильна шкіряна обкладинка на паспорт чорного кольору ST Leather
350 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-701-5
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри високої якості. Усередині знаходяться шкіряні клапани для кріплення паспорта, прошиті вощеними нитками. Обкладинка збереже документ у цілості та неушкодженості протягом багатьох років. Підходить для паперового українського та закордонного паспорта. Обкладинка для документів ST leather стильний аксесуар для повсякденного життя. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом, дозволить підкреслити статус. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 135 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 350 ₴











