
Чоловічий шкіряний гаманець з блоком для документів Marco Coverna
900 ₴
- В наявності
- Код: 1927-509-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне українського бренду Marco Coverna виготовлено з натуральної шкіри з природною фактурою. Усередині гаманця знаходиться два основних відділення для паперових грошей, кишеня на блискавці в задній стінці, три секції для пластикових карток та чотири прозорих віконця для документів, які додатково фіксуються кнопкою. Для копійок передбачена зручна монетниця. Гаманець складається навпіл і фіксується за допомогою кнопки. На лицьовій стороні розташоване тиснення з логотипом бренду. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 3 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 4 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 4 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴







