
Зручний довгий чоловічий шкіряний гаманець ST 42
1 100 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-427-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості та гарантовано прослужити вам дуже довго. Гаманець складається з двох автономних частин. Основне відділення закривається клапаном з фіксацією на кнопку. Усередині знаходяться секції для паперових грошей, пластикових карток та візиток. На звороті розташована велика зручна кишеня на блискавці. Аксесуар упакований в коробочку від виробника. Даний гаманець може стати відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Купити комфортно та безпечно цю модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Ширина | 100 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Портмоне/Гаманець для нагрудної кишені |
| Стать | Унісекс |
| Застібка | Блискавка, Кнопки |
| Товщина | 20 мм |
| Колір | Чорний |
| Розташування | Вертикальне |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 10 |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
- Ціна: 1 100 ₴









