
Чоловічий шкіряний гаманець з кредитнецею для пластикових карток ST Leather
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-506-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловічий класичний гаманець з натуральної шкіри, гладкої і приємної на дотик. Висока якість гаманця є запорукою його довгострокового служіння Вам. Відрізняється досить компактними розмірами, при цьому функціональність зовсім не постраждала. Модель обов'язково сподобається власникам великої кількості пластикових карток. Усередині передбачений додатковий розворот, в якому розташовані секції для карток. Велике прозоре віконце підходить до водійського посвідчення або іншого документа, кишеня на кнопці стані місцем для зберігання копійок. Крім цього, є два основні відділення для купюр. Аксесуар упакований в коробочку від виробника, стане відмінним подарунком для Вас та Ваших близьких. Купити комфортно і безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 12 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 125 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴









