Топ
-5%


Коричневий маленький чоловічий гаманець на магнітах із затискачем Boston B 460
950 ₴
900 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-522-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіче портмоне українського бренду Boston, виготовлено з приємною на дотик, натуральної матової шкіри. Модель складається навпіл і фіксується на магніт. Всередині є два відділення для купюр, одне на блискавці та шість секцій для пластикових карток. По центру закріплений металевий затиск для купюр. На зворотному боці представлена монетниця на блискавці. На лицьовій стороні розташований красивий значок з логотипом бренду. Аксесуар упакований в коробочку від виробника та стане відмінним подарунком сучасному чоловікові. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Чоловіча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 85 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 900 ₴











