
Коричневий шкіряний затискач для грошей карток монет ST Leather
650 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-549-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель виготовлена з натуральної шкіри високої якості, шкіра м'яка приємна на дотик. Аксесуар компактних розмірів і призначений для зберігання банкнот, карток та монет. Усередині є металевий фіксатор під купюри, а також шість секцій для пластикових карток. На задній зовнішній стороні знаходиться кишеня на блискавці, для монет або чеків. Якщо Ви шукаєте маленький тоненький гаманець, тоді розгляньте варіант з чоловічими зажимами, вони дуже популярні, компактні, стильні, і що найголовніше зручні в користуванні. Аксесуар упакований в фірмову коробку й стане прекрасним подарунком сучасному чоловікові. Купити безпечно цей гаманець та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST |
| Тип | Затискач для купюр |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Застібка | Без застібки |
| Кількість відділень для купюр | 1 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 6 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 650 ₴








