
Бордова шкіряна обкладинка на паспорт з тиснення карта світу ST Leather
400 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-702
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виконана з натуральної шкіри найвищої якості (crazy horse). На лицьовій стороні обкладинки зображено карту світу за допомогою тиснення. Зі зворотного боку шкіряні клапани для кріплення паспорта. Обкладинка повністю прошита нитками. Аксесуар збереже важливий документ в цілості й неушкодженості. Підходить для паперового українського і закордонного паспорта, в т.ч. біометричного. Відрізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний і потрібний подарунок на будь-яке свято! Дана модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Ширина | 97 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 133 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 6 мм |
| Колір | Бордовий |
| Тип застежки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид шкіри | КРЦ |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 400 ₴









