
Маленький жіночий шкіряний гаманець із зручною монетницею червоного кольору ST 219
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-405-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель гаманця легко поміститися в майже будь-яку кишеню або сумочку. Матеріалом виготовлення служить натуральна шкіра хорошої якості та гарантовано прослужить вам дуже довго. Фіксується гаманець легко і зручно: складається навпіл і закривається металевою кнопкою. Усередині знаходиться два широких відділення для купюр та вісім секцій для пластикових карт. Велика зручна кишеня для монет знаходиться зовні. Такий гаманець ідеально підходить людям, які люблять маленькі компактні аксесуари. Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴








