
Маленький жіночий гаманець із натуральної шкіри чорно-червоний ST Leather
1 000 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-405-7
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей витончений портмоне - ідеальний аксесуар для сучасної жінки, яка цінує якість та стиль. Виготовлений із якісної натуральної шкіри, яка надає йому вишуканого зовнішнього вигляду та обіцяє довгий термін служби. У гаманці використовується поєднання кількох кольорів, які створюють цікавий контраст і надають йому особливого шарму. Фіксується модель за допомогою прихованих магнітів, що набагато зручніше за класичний варіант на кнопку. Усередині знаходяться два відділення для купюр, дві прилеглі кишені та шість секцій для пластикових карток. На зовнішній стороні розташована зручна монетниця на кнопці. Цей гаманець - це не тільки практичний аксесуар для зберігання грошей, але й стильний елемент, який підкреслить вашу індивідуальність та гарний смак! Купити безпечно та комфортно цю модель та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Гаманець подвійного складання |
| Розташування | Вертикальне |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Шкіра ВРХ |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Чорний |
| Застібка | Кнопки, Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 000 ₴










