
Cиній шкіряний класичний гаманець з натуральної шкіри Boston S1001B
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-404-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний жіночий гаманець закохує з першого погляду. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, м'якої та приємної на дотик, має красивий синій колір та зручну фіксацію на кнопці. Усередині передбачено чотири широкі відділення для купюр, одна прилегла кишеня, дев'ять секцій для пластикових карток (одна прозора) і три кишені на блискавці для монет і більш цінних речей. Модель функціональна, чудово виглядає і приємно лежить у руці. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Пакується гаманець у гарну коробку з фірмовим логотипом бренду. Купити безпечно та комфортно цей гаманець і багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 9 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴









