
Гаманець жіночий шкіряний на блискавці з візитницею синій Boston
1 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1927
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель припаде до смаку власникам великої кількості карток та візиток. У гаманці передбачено окремий блок, в якому можна упорядкувати пластикові картки (вміщує 10 карток). В основній частині є три відділення для паперових грошей, вісім додаткових секцій для карток, дві прилеглі кишені та кишеня на блискавці в перегородці. Основна частина закривається блискавкою, блок для карток - кнопкою. Гаманець виготовлений з натуральної шкіри високої якості, і гарантовано прослужить вам дуже довго. Такий гаманець стане відмінним подарунком для Вас і Ваших близьких. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування | Горизонтальне |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Гаманець на блискавці |
- Ціна: 1 200 ₴











