
Стильний жіночий шкіряний гаманець клатч бірюзового кольору Boston B 213
1 200 ₴
- В наявності
- Код: 1927-402-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гаманець виготовлений з натуральної шкіри найвищої якості, має структуру схожу із купюрником з елементами клатча. Модель складається пополам і фіксується за допомогою кнопки. Всередині знаходиться чотири широких відділення для паперових грошей (купюра лягає рівно, не згинаючись) та сімнадцять секцій для карток (одна прозора). Зовні розташована велика кишеня на блискавці. У комплекті передбачений зап'ястної ремінець, завдяки якому аксесуар можно використовувати як клатч. Модель дуже функціональна, прекрасно виглядає і приємно лежить в руці. Виріб представлений у різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Яловка |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Бірюзовий |
| Застібка | Кнопки, Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 17 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Розташування монетниці | Зовні |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 95 мм |
| Товщина | 25 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 200 ₴











