
Жіночий шкіряний гаманець на багато карток фіолетого кольору Boston
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 1927-401-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильний жіночий гаманець від українського бренду Boston може стати ідеальним подарунком для будь-якої жінки. Модель із натуральної шкіри, має природну фактуру. Усередині знаходиться два широкі відділення для паперових грошей, два прилеглі відділення, кишеня на блискавці та 15 секцій для пластикових карток, одна з яких прозора. На звороті є врізна кишеня на застібці для монет або більш цінних речей. Модель чудово виглядає і приємно лежить у руці, а також допоможе впорядкувати велику кількість пластикових карток. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Boston Leather Accessories |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Фіолетовий |
| Застібка | Кнопки |
| Кількість відділень для купюр | 4 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 18 |
| Кількість відділень для монет | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 2 |
| Кількість відділень для документів | 1 |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Країна виробник | Україна-Китай |
- Ціна: 1 000 ₴










