
Жіночий гаманець із м'якої натуральної шкіри з магнітною фіксацією блакитного кольору Marco Coverna 1413-11
1 600 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-443-3
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей жіночий гаманець закохує з першого погляду. Гаманець пошитий з якісної натуральної шкіри, м'який, приємний на дотик, має красивий блакитний колір та зручну фіксацію на магнітах. Усередині представлено п'ять відділень для купюр, вісім секцій для пластикових карток та три кишені на блискавці. Зовні розташовано два додаткові відділення, одне відкрите та одне на блискавці. Якщо Ви шукаєте місткий, якісний і красивий гаманець, обов'язково придивіться до цієї моделі краще. Аксесуар упакований у коробочку від виробника та стане чудовим подарунком для Вас та ваших близьких. Купити комфортно та безпечно даний гаманець та багато інших можна у нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Marco Coverna |
| Тип | Гаманець |
| Розташування | Горизонтальне |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Блакитний |
| Застібка | Магнітна |
| Кількість відділень для купюр | 5 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 4 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 3 |
| Довжина | 185 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Товщина | 30 мм |
| Вага | 188 г |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 600 ₴











