
Обкладинка «Національна поліція» під жетон з кишенями для карток
625 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-717-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри найвищої якості. Всередині має три секції для пластикових карток, одну закриту кишеню та прозоре відділення для документу. З зовнішньої сторони обкладинки знаходиться спеціальний відсік для кріплення жетону. Від втрати документів аксесуар можна страхувати тренчиком або цепочкою, для цього передбачені два люверса. Виріб ручної роботи. Надійність і зносостійкість, практичність і універсальність, а головне - презентабельність! Всі ці якості в одному виробі, від українських майстрів. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 2 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 625 ₴








