-10%


Обложка кожаная "Національна поліція"на кнопке под жетон
500 ₴
450 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-717-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена з натуральної шкіри. Хлястик з кнопкою фіксує обкладинку в закритому стані. Усередині обладнаний відсік для кріплення поліцейського жетона нового зразка. З іншого боку обкладинки є прозоре вікно. Передбачено отвір для заводного кільця, щоб страхувати обкладинку від втрати ланцюжком. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Ширина | 80 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 2 |
| Довжина | 100 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Товщина | 15 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Кнопки |
| Кількість прозорих відділень | 1 |
- Ціна: 450 ₴







