Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із штучної шкіри хорошої якості, закривається за типом книжечки, без фіксації. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Колір | Синій |
| Кількість відділень | 2 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 105 мм |
| Ширина | 77 мм |
| Товщина | 3 мм |
- Ціна: 60 ₴








