
Шкіряна обкладинка на посвідчення ДСНС з шевроном та кишенею
600 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-711-9
Відправка з 03 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обкладинка виготовлена із натуральної шкіри високої якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані дві кишені прошиті шкіряними вставками, одна сторона закривається клапаном зі шкіри із пластиковим шевроном ДСНС, у якому є відділення для пластикової картки. На звороті знаходиться додаткова кишеня для пропуску або кредитної картки. Модель має спеціальне кільце для кріплення карабіну. Ця обкладинка збереже документ на тривалий термін. Вирізняється розкішним зовнішнім виглядом. Оригінальний та потрібний подарунок на будь-яке свято! Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Колір | Коричневий |
| Кількість відділень | 3 |
| Кількість прозорих відділень | 2 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 1 |
| Тип застежки | Без застібки |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Товщина | 5 мм |
| Стан | Новий |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
- Ціна: 600 ₴








