
Універсальна обкладинка на посвідчення LV
300 ₴
Показати оптові ціни- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-710-1
Відправка з 05 квітня 2026+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модель українського виробництва, виготовлена із щільної натуральної шкіри гарної якості. Складається вдвічі навпіл без фіксації. Усередині розташовані дві кишені прошиті шкіряними вставками. Є спеціальне колечко для кріплення карабіну. Ця обкладинка збереже важливий документ у цілості та неушкодженості на тривалий термін. Підходить на різні види посвідчень, таких як УБД, ТРО, СБУ та багато інших. Купити безпечно та комфортно цю обкладинку та багато інших можна у нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Україна |
| Тип | Обкладинка для інших документів |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Коричневий |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Тип застежки | Без застібки |
- Ціна: 300 ₴







