
Червоний жіночий гаманець-клатч із натуральної шкіри на блискавці ST Leather
1 150 ₴
- В наявності
- Код: 1927-658-4
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Класичний гаманець-клатч на змійці з натуральної шкіри. Шкіра міцна, має високу стійкість до зношування. На поверхні гаманця розташований красивий логотип бренду. Всередині знаходиться два широкі місткі відділення, дві маленькі прилеглі кишені, шість секцій для пластикових карток та кишеня на блискавці в перегородці. Закривається виріб за допомогою металевої блискавки. Також в комплекті передбачений зап'ястний ремінець. Дуже якісний та зручний аксесуар, в якому можна зберігати гроші, ключі, телефон та інші дрібниці. Модель представлена в різних кольорах. Купити безпечно та комфортно цей гаманець та багато інших можна в нашому магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ST Leather |
| Тип | Клатч |
| Стать | Жіноча |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Матова |
| Колір | Червоний |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість відділень для купюр | 3 |
| Кількість відділень для кредитних карт | 8 |
| Кількість відділень для монет | 1 |
| Розташування монетниці | Всередині |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Довжина | 195 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 150 ₴








