
Стильна жіноча сумка через плече з натуральної шкіри (тауп) Virginia Conti
3 750 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-216-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стильна жіноча шкіряна сумка у формі трапеції – це універсальний аксесуар, що поєднує сучасну елегантність та практичність. Вона виконана з натуральної шкіри високої якості, відрізняється щільною структурою та привабливим лаконічним силуетом. Сумка закривається на блискавку і має зручне основне відділення, всередині якого передбачена потайна кишеня на блискавці та відкрита кишеня. Тверде дно допомагає сумці зберігати форму, а фурнітура золотистого кольору наголошує на вишуканому характері моделі. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Великий |
| Стиль | Casual |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Зерниста |
| Колір | Темно-бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | 1 основний, Потайна кишеня на блискавці, Відділення для телефону |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 3 750 ₴








