-17%


Ультра компактна жіноча сумка крос-боді в кольорі тауп Virginia Conti
3 000 ₴
2 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-215-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця компактна шкіряна сумка — поєднання елегантності, стриманості та практичного дизайну, що дозволяє їй гармонійно доповнити будь-який образ. Виготовлена з натуральної гладкої шкіри, вона вирізняється чіткими геометричними формами, які додають моделі сучасності та вишуканості.Особливістю моделі є металева застібка прямокутної форми в золотистому кольорі, яка надає виробу особливого шарму. Завдяки універсальному дизайну ця модель легко поєднується як з діловим костюмом, так і з вечірнім образом, підкреслюючи вашу елегантність і витончений смак. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Трапеція |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Класичний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Колір | Темно-бежевий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Рамковий замок (frame) |
| Відділення | 1 основний |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 2 500 ₴






