
Замшева жіноча сумка крос-боді коричневого кольору Virginia Conti
3 200 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-208-9
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дана модель - це витончений і практичний аксесуар, що поєднує стиль, комфорт і зручність для щоденного використання. Завдяки компактному розміру, вона стане ідеальним супутником у міському ритмі життя. Виготовлена з натуральної замші, приємної на дотик і візуально фактурної, що надає сумці елегантного вигляду. Завдяки цьому модель легко поєднується як з діловим костюмом, так і з вечірнім образом, підкреслюючи вашу елегантність і витончений смак. Модель представлена в різних кольорах. Купити комфортно та безпечно дану сумку та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Virginia Conti |
| Країна виробник | Італія |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Нестандартна |
| Розмір | Середній |
| Стиль | Молодіжний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Замша |
| Колір | Коричневий |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Магніт |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 1 основний, Потайна кишеня на блискавці |
| Підкладка | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Візерунки і принти | Герб України |
- Ціна: 3 200 ₴









