
Вінтажний шкіряний ремінь чорного кольору для чоловіків і жінок (унісекс) 40 мм PS Leather
1 000 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-834-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь виготовлений із високоякісної італійської шкіри з легким ефектом під старовину. Цей ефект надає ременю відчуття вінтажності, додаючи йому унікальності та особливої чарівності. Шкіра має натуральну текстуру та відтінок чорного кольору, який набуває теплих відтінків з часом, надаючи ременю ще більше характеру. Ремінь має стильну пряжку, яка доповнює його загальний зовнішній вигляд. А невеликі потертості пряжки в поєднанні з вінтажною шкірою створює неповторний образ, який підкреслить ваш індивідуальний стиль. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазин https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Унісекс |
| Розмір чоловічих ременів | 115 - 125 см. |
| Длина ремня | 1300 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 1 000 ₴







