
Широкий чоловічий двосторонній ремінь із натуральної шкіри і замша чорного кольору 40 мм PS Leather
1 250 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-837-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ремінь виготовлений із високоякісної натуральної шкіри, що надає йому міцності та довговічності. Має дві сторони - одну сторону виконану у класичній чорній шкірі, а іншу в натуральній замші. Це робить його напрочуд універсальним аксесуаром, який можна легко адаптувати під різні вбрання та взуття. В комплекті є два хомутика, які використовуються відповідно до типу шкіру сторони. Для того, що б поміняти тип, необхідно легенько натягнути пряжку і провернути її на 180 градусів. Класична пряжка має мінімалістичний дизайн, який підходить як для ділових, так і для повсякденних образів. Завдяки двосторонньому дизайну, ви отримуєте два стильні аксесуари в одному. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазин https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 125 - 130 см. |
| Длина ремня | 1300 мм |
| Ширина ремня | 40 мм |
| Матеріал | Натуральна замша |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Двусторонний ремень | Так |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 121-130 см |
- Ціна: 1 250 ₴







