
Дитячий/підлітковий ремінь із натуральної шкіри в чорному кольорі PS Leather
425 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1927-836-1
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Даний ремінь — це стильний і практичний аксесуар для хлопчика, який ідеально поєднується як з джинсами, так і з класичними штанами. Модель виготовлена зі 100% натуральної шкіри, що гарантує міцність, довговічність і комфорт у використанні. Пряжка виготовлена з металу із модною насічкою на лицьовій стороні, що надає їй стриманого, але стильного вигляду. Її лаконічна форма гармонійно поєднується з дизайном ременя, підкреслюючи елегантність. Ремінь легко регулюється по довжині, а за потреби його можна вкоротити самостійно. Стандартна його довжина — 95-100 см (+/- 5 см), ширина - 30 мм, наявність інших розмірів уточнюйте у менеджера. Купити безпечно та комфортно цей ремінь та багато інших можна в нашому магазин https://cover-and-wallet.prom.ua/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puos |
| Країна виробник | Україна |
| Тип ременя | Універсальний |
| Стать | Чоловіча |
| Розмір чоловічих ременів | 100 см. |
| Длина ремня | 950 мм |
| Ширина ремня | 30 мм |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Тип застежки | Пряжка класична |
| Колір | Чорний |
| Коротшає | Так |
| Стан | Новий |
| Матеріал пряжки | Металева |
| Розмір ременя | 91-100 см |
- Ціна: 425 ₴





