-4%


Горизонтальна чоловіча шкіряна сумка крос-боді чорного кольору середнього розміру Grande Pelle
3 500 ₴
3 350 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1927-043-2
+380 (66) 846-61-35
менеджер Марина
- +380 (93) 453-89-39менеджер Віталій
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка виготовлена з натуральної італійської шкіри — поєднання гладкої та фактурної текстур. Класичний чорний колір та зручний формат роблять цю модель універсальною для щоденного використання. Ремінь сумки регульований, дозволяє носити її на плечі або через плече. Модель достатньо містка, щоб вмістити документи, гаманець, телефон та багато іншого. Має два основні відділення на блискавці, а також зовнішні кишені — спереду на магніті та ззаду на блискавці для швидкого доступу. Ця шкіряна сумка – стильний і практичний аксесуар, який поєднує елегантний дизайн із високою функціональністю. Купити комфортно та безпечно дану модель та багато інших можна в нашому інтернет магазині https://cover-and-wallet.prom.ua/
Переваги :
-
Стильний дизайн в чорному кольорі
-
Функціональна конструкція
-
Міцна та зносостійка шкіра
-
Підкладка з натуральної шкіри
-
Металева блискавка та фурнітура високої якості

.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grande Pelle |
| Країна виробник | Україна |
| Тип сумки | Крос-боді |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Стиль | Casual |
| Колір | Чорний |
| Вид шкіри | Теляча шкіра |
| Вид шкіри за способом обробки | Флотар |
| Жорсткість | Жорстка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Відділення | Зовнішня кишеня без застібки, 2 основних, Зовнішня кишеня на застібці, Відділення для телефону |
| Кількість відділень | 5 |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 350 ₴











